);

Współpraca z salonami sukien ślubnych

Personalizowane suknie ślubne szyte na miarę do Twojego salonu!

Panna Młoda pyta o możliwość personalizacji sukni ślubnej z Twojego salonu? A może chce uszyć indywidualny projekt od podstaw? Teraz na każde z tych pytań możesz powiedzieć – TAK! 

W Lucky Dress Atelier szyjemy personalizowane suknie ślubne na miarę od 2016 roku. W tym czasie uszyłyśmy setki sukien ślubnych na indywidualne zamówienie dla Panien Młodych praktycznie z całego świata! Nasze wieloletnie doświadczenie oraz artystyczne umiejętności szycia miarowego na bazie manekinu oraz umiejętność wykonywania zdobień metodą luneville, sprawia, że jesteśmy w stanie uszyć każdy projekt sukni ślubnej.

Nasze projekty wysyłamy między innymi do Korei Południowej, obu Ameryk oraz wielu krajów europejskich takich jak: Francja, Niemcy czy Włochy. Nasze Panny Młode cenią nas za precyzję wykonania, wysoką jakość tkanin oraz idealne dopasowanie (nasze suknie ślubne szyte na odległość pasują w 98% procentach – i nie wymagają dodatkowych poprawek).

Dzięki temu, udało nam się nawiązać współpracę z zagranicznymi salonami, które widząc zapotrzebowanie na personalizację sukien ślubnych, a także możliwość tworzenia sukien ślubnych wedle projektów Panien Młodych powierzyły nam realizację takich usług.

Jakie rodzaje współpracy oferujemy?

1) 

Personalizację sukien ślubnych, które masz w swoim salonie (szycie od podstaw z wybranymi zmianami np. koloru, rodzaju dekoltu, długości rękawa przy użyciu tych samych tkanin jak w oryginalnym projekcie),

2)

Uszycie indywidualnego projektu sukni ślubnej na miarę wedle wizji Panny Młodej,

3)

Przygotowanie oraz uszycie kolekcji sukien ślubnych do Twojego salonu wedle Twoich wskazówek,

4)

Możliwość sprzedaży naszych projektów sukien ślubnych (które podlegają dowolnej personalizacji) w Twoim salonie,

5)

Uszycie zjawiskowej sukni ślubnej, wieczorowej na wystawę, która będzie przykuwać wzrok.

Ile będzie kosztować współpraca z naszym ślubnym atelier?

Każdy projekt zostanie indywidualnie wyceniony na podstawie zdjęć i informacji na temat elementów składowych sukni: tkanin, koronek ilości i rodzaju zdobień. 

 

Jeśli chcesz zapytać o wstępną wycenę, po prostu się z nami skontaktuj, opisz rodzaj personalizacji lub indywidualny projekt sukni ślubnej. Prześlij zdjęcia inspiracji a my wycenimy projekt. Pisz na e-mail: luckydress77[@]gmail.com.

Zamów na próbę!

Zastanawiasz się nad współpracą? Zapytaj o próbki tkanin. W cenie 100 zł wyślemy Ci próbki materiałów z jakich korzystamy i sama sprawdzisz, czy warto z nami współpracować.

A może chcesz zobaczyć jakąś suknię ślubną z naszego atelier na żywo? Skorzystaj z opcji wypożyczenia sukni ślubnej z naszej kolekcji do swojego salonu

Zapraszamy do współpracy!

A tu kilka opinii od naszych zagranicznych Panien Młodych i ich personalizowanych sukien ślubnych.

ADRES

ul. Szybka 27

1 piętro

31-831 Kraków

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. nieczynne

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2023

Zadzwoń teraz