);

Jedwabna Bielizna Ślubna

Ręcznie wykonane z 100% naturalnego satynowego jedwabiu i dopracowane do perfekcji nasze piękne i luksusowe koszulki nocne. Podaruj sobie odrobinę luksusu! Jeśli chcesz, wykonamy jedwabną bieliznę wedle Twojego projektu!

JEDWABNA BIELIZNA ŚLUBNA

Noc poślubna to równie ważne wydarzenie co ślub czy wesele, dlaczego więc nie zadbać o to, by i ona miała odpowiednią oprawę. Jedwabna bielizna ślubna idealnie dopełni tę okazję i zostanie z Tobą na lata! Naturalny jedwab ma wiele pozytywnych właściwości dla Twojej skóry, a do tego idealnie chłodzi w letnie miesiące. Daj się otulić luksusowi!

Dostępna na rynku jedwabna bielizna ma bardzo miało wspólnego z czystym czy naturalnym jedwabiem. Producenci nie podają jakiego rodzaju jedwabiu używają, a jeśli już używają naturalnego jedwabiu to nie podają ilości jedwabiu w jedwabiu ani jego gramatury… Ostatnio bardzo popularny jedwab Mikado – też nie jest naturalnym jedwabiem. To różne mieszanki jedwabiu z domieszką tkanin sztucznych, które mają zapobiegać głównie mięciu się tkaniny.

Zatem jak rozpoznać prawdziwy naturalny jedwab? Otóż są na to bardzo proste 2 sposoby: 1) zagięcia – naturalny jedwab jest tkaniną, która bardzo łatwo ulega zagięciom, zatem wystarczy spróbować zmiąć ubranie i jeśli nie pojawią się na nim zagięcia i tkanina wróci do poprzedniego stanu to znaczy, że nie ma tam naturalnego jedwabiu lub tkanina jest z dodatkiem sztucznych włókien; 2) obrączka/pierścionek – naturalny jedwab jest też tkaniną bardzo delikatną, to znaczy, że ubranie z naturalnego jedwabiu powinno przeciśnąć się przez obrączkę!

Nasza bielizna ślubna jest szyta z 95% naturalnego jedwabiu oraz 5% satyny (dzięki temu, ma taki piękny połysk) o gramaturze 19 momme. 

Tutaj znajdziesz tylko przykładową jedwabną bieliznę do spania, skontaktuj się z nami a wykonamy dla Ciebie jedwabną bieliznę wedle Twojego projektu! Postaw na naturalność i wysoką jakość tkanin!

JedwabnE Dodatki do spania

Jedwabne dodatki do spania: opaska na oczy, poszewka na poduszkę, frotki czy opaska na włosy, to nasza kolejna propozycja akcesoriów do spania wykonanych ręcznie z 100% naturalnego satynowego jedwabiu! Dodatki do spania możesz kupić pojedynczo lub w zestawach. To też idealny pomysł na prezent!

ADRES

ul. Szybka 27

1 piętro

31-831 Kraków

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. nieczynne

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2023

Zadzwoń teraz