);

Ślub w czasie COVID-19! Charity i Justin Nowy Meksyk, USA

Jeśli myślisz, że ślub w czasie COVID-19, globalnej pandemii nie jest dla Ciebie, to poznaj naszą Pannę Młodą Charity oraz jej męża Justina z Nowego Meksyku. Przepiękna uroczystość w gronie najbliższych była ich marzeniem i nic nie mogło tego zmienić, nawet szalejący wirus.

Przygotowania do ślubu w czasie COVID-19

Zanim Para Młoda się zobaczy, czas na przygotowania przedślubne. Obrączki – są, buty – są, maseczki – też są! Jeszcze drobne poprawki co do makijażu i włosów i można zacząć się ubierać. Ależ oni są piękni!

Pierwsze spotkanie

Już za chwilę Charity i Justin zobaczą się pierwszy raz tego dnia. Każde z nich jest podekscytowane i z niecierpliwością czeka by zobaczyć wreszcie swoją ukochaną i swojego ukochanego. On – pan młody, przystojny i zdenerwowany. Ona – panna młoda, wzruszona i pełna miłości podąża w jego kierunku. Wreszcie mogą paść sobie w objęcia.

Ślub w czasie COVID-19. Ceremonia.

Ceremonia zaślubin odbywa się na świeżym powietrzu w gronie najbliższej rodziny, świadków i mistrza ceremonii. Przepiękna sceneria z widokiem na góry zapiera dech w piersiach! Jeszcze tylko wspólne symboliczne przesypanie piasku i ceremonię zaślubin można uznać za zakończoną!

Plener

Miejsce zaślubin jest tak zniewalające, że aż prosi się o kilka zachwycających ujęć. Suknia ślubna jest wyjątkowo lekka, więc łatwo w niej wspiąć się na niewielką górę, by móc wykonać te wyjątkowe zdjęcia!

Suknia ślubna na zamówienie on-line

Suknia ślubna została uszyta na indywidualne życzenie naszej Panny Młodej w naszym krakowskim atelier. Suknia w całości powstała na odległość. Na podstawie przesłanej miary wykonałyśmy suknię ślubną (bez ani jednej przymiarki) i wysłałyśmy do USA. 

Suknia ślubna została uszyta z wysokiej jakości materiałów. Przepiękny szampański odcień uzyskałyśmy dzięki podszewce, na którą następnie nałożyłyśmy kilka warstw delikatnego włoskiego tiulu. Koronka została wybrana przez naszą Pannę Młodą, ma następnie ułożyłyśmy ją na cielistej elastycznej i oddychającej siateczce tak by powstał głęboki dekolt oraz przezroczyste ramiączka. Z tyłu suknia jest zapinana na rządek guziczków.

Jeśli i Ty chcesz zamówić u nas suknię ślubną on-line, zapraszamy Cię na tę stronę. Dowiesz się jak łatwo złożyć zamówienie by otrzymać swoją personalizowaną suknię ślubną.  http://www.lucky-dress.eu/suknia-slubna-on-line/

—–

Tu znajdziesz suknię ślubną Charity: KLIKNIJ TUTAJ!

Zdjęcia Pary Młodej wykonał: Matthew Wheeler

Zdjęcia sukni ślubnej wykonała: Ninel Zakary

ADRES

ul. Szybka 27

1 piętro

31-831 Kraków

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. nieczynne

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2023

Zadzwoń teraz