);

Szycie miarowe sukien ślubnych i wieczorowych

W Lucky Dress Atelier specjalizujemy się w szyciu miarowym sukni ślubnych, jak i sukienek wieczorowych, koktajlowych lub też na inne okazje.

Szycie miarowe to gwarancja perfekcyjnego dopasowania Twojej sukni do Twojej sylwetki oraz stylu. To możliwość wprowadzenia modyfikacji
w dowolnie wybranym przez Ciebie projektu. To też opcja uszycia dla Ciebie indywidualnego i niepowtarzalnego modelu od podstaw.

SZYCIE MIAROWE - DLACZEGO WARTO?

Idealnie dopasowana suknia sprawi, że będziesz się czuć pięknie i swobodnie. Szycie na miarę pozwala na wykonanie optycznych sztuczek, które sprawią, że mankamenty urody staną się niewidoczne, a atuty pięknie podkreślone. Czasem wystarczy tylko zmiana dekoltu by sylwetka prezentowała się z gracją i elegancją.

W sukniach Lucky Dress Atelier będziesz wyglądać po prostu perfekcyjnie – doskonale rozumiemy jak ważne jest to szczególnie w dniu ślubu lub innego ważnego wydarzenia.

Szycie miarowe pozwala także na wprowadzanie dowolnych zmian: w kroju, w tkaninach czy kolorach. Wszystkie szczegóły możemy omówić osobiście podczas indywidualnej konsultacji w naszym atelier w Krakowie lub zapytać o nie kontaktując się z nami mailowo (luckydress77@gmail.com) lub telefonicznie.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA KROK PO KORKU

Zapraszamy Cię i Twoich bliskich na kameralne spotkanie konsultacyjne do naszego atelier w Krakowie.

Na pierwszym spotkaniu będziesz mogła obejrzeć i przymierzyć projekty, które aktualnie znajdują w atelier. Pokażemy Ci próbniki dostępnych tkanin oraz koronek, a także podpowiemy jaki fason oraz kolor będzie idealny dla Twojej karnacji. 

Pierwsze spotkanie zwykle kończy się wyborem fasonu, podpisaniem umowy (opłata w wysokości 50% wartości zamówienia) i zdjęciem miary.

Na drugim spotkaniu odbędzie się pierwsza przymiarka. Wtedy też dopracujemy krój, sporządzimy listę ewentualnych poprawek. Na to spotkanie koniecznie zabierz ze sobą docelowe buty (lub o identycznej wysokości do tych docelowych) i biustonosz. W tym dniu musimy podjąć ostateczną decyzję co do długości spódnicy czy głębokości dekoltu.

Na trzecim spotkaniu odbywa się kolejna – finalna przymiarka i odbiór sukni. To też dzień dokonania ostatniej raty płatności. Jeśli z suknią jest wszystko OK i nie wymaga ona dodatkowych poprawek, to wydajemy suknię. Jeśli wymagane są kolejne poprawki, wprowadzamy je, aż do momentu idealnego dopasowania sukienki. W przypadku bardziej skomplikowanych krojów może być potrzebnych więcej spotkań. Więc koniecznie weź to pod uwagę.

ILE TRWA PROCES SZYCIA MIAROWEGO?

Czas realizacji szycia sukni ślubnej i sukni wieczorowej różni się długością trwania.

Jeśli chodzi o suknie ślubne, to zamówienie standardowe realizujemy od 5 miesięcy wzwyż (liczone od dnia dokonania zakupu). Jeśli potrzebujesz sukni w czasie krótszym niż 5 miesięcy, wówczas możesz skorzystać z opcji zamówienia PRIORYTETOWEGO (za dodatkową opłatą 200 zł). Takie zamówienie realizujemy w czasie od 1 miesiąca do 5 miesięcy. Jeśli potrzebujesz sukni w czasie krótszym niż 1 miesiąc. Możesz skorzystać z naszych gotowych sukien ślubnych, którą możemy dopasować do Twoich wymiarów. 

Dla sukienek koktajlowych czy wieczorowych terminy te są nieco krótsze. Optymalny czas szycia sukni to od 1 do 2 miesięcy (i więcej, zależy od projektu), a opłatę ekspresową pobieramy przy terminie krótszym niż miesiąc (100 zł).

PŁATNOŚCI

Jeśli podejmiesz decyzję o szyciu sukienki na miarę, podpisujemy umowę oraz prosimy o zadatek w wysokości 50% ceny. Druga część kwoty opłacana jest podczas ostatniej przymiarki i odbioru sukni.

W cenie sukni – zawarte są wszystkie koszty, nie ma żadnych dodatkowych opłat. Chyba, że postanowisz, żeby suknię wysłać kurierem na dowolny adres, wówczas wycenimy taką usługę oddzielnie.

SZYCIE MIAROWE NA ODLEGŁOŚĆ (ONLINE)

Z powodzeniem szyjemy też suknie ślubne na miarę online. Z powodzeniem robimy to od kilku lat, a nasze kreacje trafiają do Panien Młodych z całego świata! Więcej o realizacji zamówień na odległość przeczytasz TUTAJ.

Wciąż nie jesteś przekonana? Przeczytaj opinie naszych Panien Młodych z całego świata!

Obserwuj nas na instagramie: @luckydressatelier

ADRES

ul. Szybka 27

1 piętro

31-831 Kraków

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. nieczynne

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2023

Zadzwoń teraz