);

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

1. Gdzie mogę kupić suknie ślubne, suknie wieczorowe Lucky Dress Atelier?

Zarówno suknie ślubne jak i suknie wieczorowe możesz kupić w naszym salonie mieszczącym się w Krakowie przy ul. Szybkiej 27.

Salon otwarty jest w godzinach: pon. – pt. od 10:00 do 18:00 i w sb. po wcześniejszym umówieniu na konkretną godzinę.

Suknie można też nabyć przez Internet po wcześniejszym kontakcie z nami. Wysyłamy gotowe modele nie tylko na terenie Polski ale i za granicę. Również szyjemy suknie na odległość.

2. Czy na wizytę do salonu należy się wcześniej umówić?

Nie jest to konieczne, ale jeśli chodzi o przymiarkę sukni ślubnej, to prosimy umówić się wcześniej na spotkanie. Wtedy nasz czas będziemy mogły poświęcić tylko Pani.

3. Jak przygotować się do wizyty? Co ze sobą zabrać?

Na przymiarkę najlepiej wziąć bieliznę w kolorze cielistym, żeby przymierzane suknie dobrze się prezentowały. Jeśli masz już buty ślubne, to też je ze sobą miej, ale przede wszystkim weź ze sobą dobry nastrój!

4. Czy muszę płacić za umówioną wizytę?

Zarówno konsultacje jak i przymierzanie sukien w naszym Atelier – jest bezpłatne.

5. Ile trwa spotkanie?

Umówione spotkanie trwa zwykle około godziny. W tym czasie przymierzysz różne fasony sukien ślubnych oraz omówimy wstępnie kształt Twojej wyśnionej kreacji.

6. Z jak dużym wyprzedzeniem czasowym mogę zamówić uszycie sukni w Lucky Dress Atelier?

Czas realizacji projektów sukni ślubnych to ok. 9-10 miesięcy, ale realizujemy też zamówienia w terminie od 3-6 miesięcy w zależności od trudności projektu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Realizujemy również zamówienia na suknie wieczorowe i koktajlowe, które wykonujemy zwykle w ciągu 1 miesiąca.

Jeśli nie wiesz czy uda nam się zrealizować Twoje zamówienie, napisz do nas wcześniej i załącz zdjęcie z inspiracją, a my napiszemy ile zajmie uszycie sukni.

7. Czy przy zamówieniu trzeba wpłacić zadatek / zaliczkę?

Przy podpisaniu umowy trzeba wpłacić zadatek w wysokości 50% ceny zamówienia.

8. Czy w salonie mogę zapłacić kartą?

Tak, jak najbardziej, można płacić kartą, gotówką lub przelewem na nasze konto.

9. Z jakich tkanin szyte są suknie? W jakich kolorach są dostępne?

Głównie pracujemy z materiałami włoskimi oraz francuskimi. Stawiamy na ulepszone materiały, które stanowią bazę sukien np.: krepę, muślin, tiul, sztuczny czy też naturalny jedwab.

Kolekcje koronek, które możesz znaleźć na światowych wybiegach włoskich czy francuskich domów mody, są w naszej pracowni.

Wszystkie materiały są starannie przez nas wybierane i sprowadzane do Polski. Jakość materiałów, to przede wszystkim komfort noszenia sukni nie tylko w upalny ale i zimowy dzień! Materiały muszą być przewiewne oraz niezbyt mnące się, a koronki delikatne i niedrapiące. Komfort, wygoda oraz wygląd Panny Młodej, są dla nas najważniejsze!

10. Czy mogę wprowadzać modyfikacje w prezentowanych modelach sukien?

Jak najbardziej. Dla nas najważniejszy jest Twój uśmiech w dniu ślubu. Ponieważ działamy jak Atelier, każdą suknie szyjemy od podstaw. Dzięki temu sama możesz wybrać wszystkie materiały, rodzaje koronek oraz ich odcień. W naszym salonie to Ty stajesz się kreatorką mody ślubnej. My tylko możemy doradzić w jakim fasonie czy kolorze będzie Ci najlepiej.

11. Czy w atelier mogę przymierzyć suknie ślubne?

W naszym atelier zajmujemy się głównie szyciem sukien ślubnych na miarę. Oczywiście posiadamy suknie ślubne z naszych kolekcji, jednak nie wszystkie modele mogą być aktualnie dostępne. Spokojnie możesz przymierzać suknie ślubne, które aktualnie posiadamy w atelier.

@luckydressatelier

ADRES

ul. Szybka 27

1 piętro

31-831 Kraków

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. nieczynne

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2023

Zadzwoń teraz