);

BLOG ŚLUBNY

Sesja ślubna nad jeziorem w klimacie boho

Sesja ślubna nad jeziorem w klimacie boho

Ślub i wesele masz już za sobą? Zatem pora na sesję ślubną w plenerze! Jeśli więc szukasz świetnego i nietuzinkowego pomysłu na zorganizowanie sesji ślubnej nad jeziorem w klimacie boho. To zainteresuje Cię poniższa realizacja!

Czytaj więcej »

Ślub i wesele w stylu japońskim

Ustaliliście już datę ślubu, więc czas podjąć kolejną ważną decyzję. W jakim stylu urządzić swój ślub i wesele? Może w dość nietypowym – japońskim stylu? Ten styl jest niezwykle kobiecy i elegancki. Na pewno będzie pasował nie tylko parom młodym, gdzie jeden z partnerów ma korzenie azjatyckie, ale wszystkim tym, którzy chcą wzbudzić zainteresowanie wszystkich gości, którzy są przyzwyczajeni do typowych polskich wesel.

Jak zatem zaplanować poszczególne elementy, by wszystko tworzyło spójną całość?

Czytaj więcej »

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki? Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki? To pytanie nurtuje każdą przyszłą Pannę Młodą. W końcu w tym dniu każda kobieta chce wyglądać pięknie! Ale nie każda z nas posiada tę idealną proporcjonalną sylwetkę klepsydry.

Czytaj więcej »

Blog ślubny | Lucky Dress Atelier

Blog ślubny Lucky Dress Atelier to garść inspiracji dla każdej Panny Młodej. Znajdziesz tu ciekawe treści, które pomogą wybrać Ci Twój motyw przewodni ślubu i wesela. Poznasz historie Panien Młodych z całego świata, które zdecydowały się na uszycie wymarzonej sukni ślubnej w naszym krakowskim atelier. Dowiesz się jak dobrać suknię ślubną do swojej figury oraz dlaczego nie warto się bać szycia sukni ślubnej na odległość.Jak widzisz blog ślubny powstał z myślą o tym, by rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, a także by uświadomić Ci wartość artystycznego szycia sukni ślubnych na miarę. Obawa przed finalnym wyglądem sukni ślubnej jest jak najbardziej zrozumiała. Jednak w kolejnych wpisach umieszczanych na tym blogu ślubnym będziemy chciały Ci pokazać dlaczego Twoje obawy są oparte na zwykłych uprzedzeniach.

Blog ślubny to też miejsce, w którym chcemy pokazać Ci też pracę naszego atelier od wewnątrz. Tak byś na własne oczy zobaczyła co możemy dla Ciebie uszyć. Jakie umiejętności posiadamy i jakie jesteśmy na co dzień. Bo Lucky Dress Atelier to miejsce Tworzone przez kobiety, dla kobiet!

Zapraszamy do czytania i czekamy na Ciebie w naszym atelier.

ADRES

ul. Szybka 27

1 piętro

31-831 Kraków

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. nieczynne

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2023

Zadzwoń teraz