);

suknie ślubne on-line

Wpadła Ci w oko suknia ślubna, ale nie możesz jej znaleźć w swoim mieście lub okolicy? A może spodobała Ci się suknia ślubna z naszej kolekcji, ale nie masz możliwości przyjechać do Krakowa na przymiarkę? Nic straconego. Teraz możesz zamówić suknię ślubną zupełnie na odległość bez podróżowania do Krakowa. 

Jak realizujemy zamówienia na suknie ślubne on-line?

Poniżej pokażemy Ci jak krok po kroku zamówić suknię ślubną marzeń zupełnie na odległość. 

1. Wybierz projekt sukni ślubnej

Zanim się do nas zgłosisz zastanów się jaka jest Twoja wymarzona suknia ślubna. Masz tutaj kilka opcji zamówień:

  • suknia ślubna z naszej kolekcji (napisz nam, który projekt Ci się spodobał, ponieważ nasze suknie tworzymy ręcznie koronka widoczna na zdjęciach może nie być już dostępna)
  • suknia ślubna inspirowana innymi projektami dopasowana do Twoich potrzeb (podoba Ci się suknia ślubna innej marki, ale chcesz wprowadzić do niej zmiany, tak by dopasować ją do Twoich potrzeb? Wykonamy takie zamówienie)
  • indywidualny projekt (nigdzie nie znalazłaś sukni ślubnej, która sprostałaby Twoim oczekiwaniom? Wspólnie ją zaprojektujemy, dobierzemy materiały i koronki by następnie ją dla Ciebie uszyć)
 
Po ustaleniu finalnej wersji sukni ślubnej, przystępujemy do wyceny projektu. Indywidualne projekty oraz projekty inspirowane sukniami ślubnymi spoza naszej kolekcji wyceniamy od 3000 zł. Finalna cena jest uzgadniana po wybraniu materiałów.

2. Zdjęcie miary do sukni ślubnej on-line

Kolejny krok to poprawne zdjęcie miary. To najważniejszy etap przy zamówieniu sukni ślubnej on-line. Bardzo ważne jest to, by miarę zdejmowała druga osoba. Ty powinnaś stać prosto. Natomiast druga osoba powinna dokonywać pomiarów. Miara powinna być zdejmowana w butach, w których planujesz iść do ślubu lub w butach o takiej samej wysokości. Dokładną instrukcję zdejmowania miary otrzymasz od nas.

Ważnym elementem jest również podesłanie nam zdjęć Twojej sylwetki w obcisłym ubraniu lub bieliźnie. Dzięki temu mamy pełny obraz Twojej sylwetki i możemy zaproponować rozwiązania w sukni ślubnej, które poprawnie wpłyną na wyrównanie proporcji, czy wydłużenie lub skrócenie sylwetki itd.

Kiedy mamy już te wszystkie dane, tworzymy manekin, który posiada Twoje wymiary. Cała suknia powstaje na manekinie, który odzwierciedla Twoją sylwetkę. Jeśli więc zdjęłaś miarę poprawnie. Żadne poprawki nie będą potrzebne. Jeśli jednak miara będzie odstawać od Twoich prawdziwych wymiarów. Może się okazać, że będzie trzeba wprowadzić poprawki u lokalnego krawca. Nie obawiaj się tego. To zwykła procedura jeśli zamawiasz ubrania on-line. My jednak dokładamy wszelkich starań by takie poprawki nie były konieczne.

3. Relacja z szycia sukni ślubnej on-line

Następny krok przy zamówieniu sukni ślubnej on-line to relacja z tworzenia sukni ślubnej. Na praktycznie każdym etapie szycia Twojej sukni ślubnej on-line otrzymujesz od nas zdjęcia oraz wideo. Dzięki temu masz wgląd w naszą pracę ale również możesz wprowadzić drobne zmiany w projekcie. 

Ten etap jest najbardziej ekscytujący dla każdej Panny Młodej, która zamawia suknię ślubną on-line. Oczywiście dlatego, że tu widać kolejne etapy, od tworzenia bazy po naszywanie koronkowych elementów. 

4. Dostawa

Kiedy suknia ślubna jest gotowa. Wysyłamy ją na ustalony adres. 

Masz możliwość wybrania zarówno sposobu jak i szybkości dostarczenia przesyłki. 

Gotowe suknie ślubne wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłka z ubezpieczeniem) a także pozostałych firm kurierskich jak np. DHL czy UPS.

Nasze suknie ślubne on-line trafiają do:

Francja, Kanada, Korea Południowa, Niemcy, Norwegia, Polska, USA

Nie wierzysz, że to działa? Przeczytaj opinie z naszego sklepu na Etsy!

Nasze Panny Młode on-line

Chcesz zamówić suknię ślubną on-line?

Ola

Ola

odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wyślij wiadomość na mail:

ADRES

ul. Chodkiewicza 17/7

31-532 Kraków

 

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. 10:00 – 14:00

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2021

Zadzwoń teraz