);

O nas

modelka w sukni slubnej - Agapia i bukiet kwiatow

Lucky Dress Atelier powstało w odpowiedzi na potrzeby przyszłych Panien Młodych, które w poszukiwaniu wymarzonej sukni ślubnej nie zawsze były zadowolone ostatecznym efektem sukni.

 

Ile razy zastanawiałaś się przymierzając kolejne suknie ślubne, że Twoja wymarzona byłaby idealna, gdyby ten tiulowy dół połączyć z tą koronkową górą z innej sukni. Albo, że zakochałaś się w tej koronce ale wolałabyś, gdyby miała długie rękawy.

 

W takich sytuacjach, w typowych salonach sukien, nie masz możliwości na wprowadzenie jakichkolwiek przeróbek. Jedyne zmiany są dostępne na poziomie regulacji długości lub dopasowania do Twojego rozmiaru.

 

W naszym Atelier tworzymy rokrocznie kolekcje w odpowiedzi na najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, jednak to tylko baza, na której możesz tworzyć swoją jedyną i niepowtarzalną suknię ślubną. Możesz decydować o rodzajach i kolorach materiałów, wybierać spośród tysięcy koronek z włoskich i francuskich pracowni, w których zaopatrują się najwięksi kreatorzy mody ślubnej. O tak! Ty też możesz mieć suknię ślubną z koronką, której używa np. Pnina Tornai czy Alexander McQueen.

 

Dlaczego warto zaprojektować suknię ślubną w naszym Atelier? Dzięki indywidualnemu podejściu dopasujemy suknię do Twojej figury, tak byś w dniu swojego ślubu wyglądała jak gwiazda filmowa, a przy tym czuła się swobodnie i kobieco. 

 

Jak zamaskować mankamenty urody? Jak wydobyć Twoje atuty? W naszym krakowskim salonie sukien ślubnych masz pewność, że doradzimy Ci w jakim fasonie będziesz wyglądać najkorzystniej.

 

Nie wiesz czego chcesz? Podpowiemy co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Albo wręcz przeciwnie, znalazłaś kilka inspiracji w Internecie? Przygotujemy dla Ciebie suknię, która odzwierciedli Twoje pragnienia.

 

W naszym Atelier korzystamy tylko z najlepszych materiałów. Mamy dostęp do najbardziej popularnych jak i bardzo niszowych koronek. W naszych modelach znajdziesz koronki typu: “Chantilly”, Alençon (królowa wśród koronek), z efektem 3D, wyszywanych koralikami, perełkami czy cekinami.

 

W naszej niewielkiej pracowni tworzymy ręcznie wszystkie nasze suknie od podstaw aż po najdrobniejszy szczegół. Tak jak robią to najsłynniejsze domy mody ślubnej. 

 

Możesz nas odwiedzić na ul. Długiej 17 w Krakowie lub umówić się na indywidualne spotkanie. 

 

Zadzwoń pod numer +48 794 646 462 i zarezerwuj termin spotkania.

Kontakt

ul. Długa 17a

31-075 Kraków

 

tel. +48 794 646 462

e-mail: luckydress77@gmail.com

Godziny otwarcia

pon. 10:00 – 18:00

wt. 10:00 – 18:00

śr. 10:00 – 18:00

czw. 10:00 – 18:00

pt. 10:00 – 18:00

sob. 10:00 – 14:00

Copyright Lucky Dress Atelier 2018 – 2019

Zadzwoń teraz